Saray Bahçe Kır Düğün Salonu

 
 
 

Adres& İletişim

 

 

Adres

Kayalar, Hacıeyüplü Cd. No:10, 20030 Merkezefendi/Denizli

Küresel Konumlama Sistemi

37.828024, 29.0504703

Telefon

 

 
 
 
 

Mesai Saatleri

 
 
 

Talep Listesi

 

 

Bu listeyle ilgili bilgiler eski mi? Bu işletmenin sahibi misiniz? Bizimle iletişime geçin.

 
 
 

Denizli düğün salonları arasında kapılarını açan Saray Bahçe Düğün Salonu’na hoş geldiniz! Açık hava düğünü planlıyorsanız size kır bahçemizle yardımcı olabiliriz. Mekanımız özellikle ferah alanı ve geniş kapasitesiyle dikkat çekiyor. Ağaçlar ve yeşilliklerle kaplı olan davet alanımız peyzaj mimarisiyle de çiftlerin beğenisini kazanıyor. Saray Bahçe Düğün Salonu olarak istediğiniz düğün konseptini hayata geçiriyor, yemekli veya yemeksiz düğünlere ev sahipliği yapıyoruz.

Hizmetler:

Mekanımızda istediğiniz düğün menüsünü hazırlıyor ve çifte menüyü deneme fırsatı sunuyoruz. Çiftimiz isterlerse menüde değişikliğe gidebilirler. Düğün günü yemeklerimizi şık sunumlarla servis ediyoruz. Saray Bahçe bünyesinde hizmet veren organizasyon sorumlumuz da düğünün her aşamasında yanınızda oluyor. Canlı müzik için sahne ve ses sistemlerini hazırlıyor, ışık hizmetiyle enerjik bir ortam yaratıyoruz. En az 1.000 araçlık geniş otoparkımızda vale hizmeti de bulunuyor.

Merkezefendi düğün salonları içinde yer alan Saray Bahçe’de sizi şehir merkezinde kır manzarası eşliğinde evlenmeye davet ediyoruz. Büyük bir alan üzerine kurulan tesisimizde istediğiniz herkesi misafir edebilirsiniz. Otoparkımız da tüm misafirlerinizin kullanabileceği kadar büyük kapasiteye sahip. Saray Bahçe Düğün Salonu fiyatları hakkında bilgi edinmek için ‘Fiyat Teklifi Al!’ formunu doldurabilirsiniz. Ekibimize telefonla ulaşmak için sayfada verilen telefon numarasını arayabilirsiniz.

 
 

Özellikler & Hizmetler

 
 
 

LOCATION ON MAP

 
 
 

NEW SEARCH

 

Mülk Sahibi İle İletişime Geç

 

 

 
 
 
 
 
 

İnceleme bırak

Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.