Denizli Teknokent, girişimcileri desteklemek ve fikirlerini hayata geçirmelerine yardımcı olmak amacıyla "Fikri Olan Gelsin" programını başlatıyor. Bu girişimcilik programı, 28 Ekim Cumartesi günü başlayacak. Teknokent, fikir sahibi herkesi bu programa katılmaya davet ediyor.

“Pamukkale Teknokent’ten Girişimcilere Destek Programı: ‘Fikri Olan Gelsin'”

Pamukkale Teknokent, girişimcileri desteklemek amacıyla “Fikri Olan Gelsin” eğitim programını başlatıyor. Bu program, girişimcilere, motivasyon, girişimcilik eğitimleri ve destek programlarını tanıtarak, fikirden şirketleşme sürecine rehberlik etmeyi amaçlıyor. Program kapsamında katılımcılara sertifika verilerek şirketleşme süreçlerine destek sağlanacak. Ayrıca, başarılı girişimcilik öyküleri paylaşmak üzere girişimci adayları ve deneyimli girişimciler bir araya getirilecek.

Eğitim programı, Kariyer Koçu Yelda Yolay’ın rehberliğinde gerçekleştirilecek ve 28 Ekim 2023, 4 Kasım 2023 ve 11 Kasım 2023 tarihlerinde üç oturumdan oluşacak. Eğitimler, 13.00-17.00 saatleri arasında Pamukkale Teknokent konferans salonunda düzenlenecek. Ayrıca, bu eğitim programından tüm vatandaşlar ücretsiz olarak yararlanabilecekler.