EPA

Türkçe

English

Avrupa Prestij Ödülleri 2023’ün adaylık aşaması başladı ve sizi de katılmaya davet ediyoruz.

Avrupa çapında şirketler, bireyler, ürünler ve hizmetler için yapılan başvuruları inceliyoruz ve bu yıl dikkate alınmak isteyebileceğinizi düşündük.

Prestij serisi, çeşitli sektörlerdeki en son haberleri ve gelişmeleri sunmaktadır. İçerik, basılı medyanın yanı sıra çevrimiçi özellikler, röportajlar, yarışmalar ve çok daha fazlası olarak mevcuttur. Ödüller KOBİ’lerin önemli çalışmalarını takdir etmekte ve yıl boyunca gösterdikleri başarıları ve üstün hizmetleri kutlamaktadır.

Medya platformu hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.denizli.tv.tr adresini ziyaret edin.

Web sitesinde abonelere özel herhangi bir içeriğe erişmek isterseniz lütfen bana bildirin, bunu ücretsiz olarak sağlayacağım.

Ne yapmam gerekiyor?

Bu yılki programda değerlendirilmek istediğinizi teyit etmek için lütfen bize hızlı bir yanıt gönderin.

Kabulünüzü aldıktan sonra kısa listeye alınacaksınız ve araştırma ekibimiz destekleyici belgeler üzerinde hemen çalışmaya başlayacaktır.

Anket & Kategoriler

Aday gösterme sürecinde şirketlere ve bireylere değerlendirmeye alınmak istedikleri kategorileri belirtme fırsatı veriyoruz. Ayrıca tüm adaylara, ödüllerde başarılı olmalarını destekleyebilecek ek bilgiler sunma fırsatı veriyoruz. Bu bilgiler arasında şirketle ilgili ayrıntılar, yeni projeler, medyanın olumlu ilgisi/diğer tanınırlıklar yer alabilir ya da bizi çevrimiçi referanslara ve müşteri yorumlarına yönlendirebilir ve tüm bunlar karar verme sürecinde olumlu bir etki yaratabilir. Lütfen verilen kısa anketi doldurun ve ilgili olduğunu düşündüğünüz her türlü bilgiyi ekleyin.

Anket, katılımınızı onayladıktan sonra size verilecektir.

Ödül programı ve kimlerin oy verdiği hakkında daha fazla bilgi verir misiniz?

Her yıl, şirketleri bize kendilerinden bahsetmeye ve neden ödüllerde tanınmaya layık olduklarına dair bilgi vermeye davet ediyoruz. Avrupa’ya ürün ve hizmet sağlayan her büyüklükteki işletmeden başvurular alıyoruz. Jüri üyeleri çeşitli kategorilerde kazananları seçiyor.

Ödüller, sektördeki en iyi şirketler ve hizmetler hakkında bilgi almak isteyen abonelerin katılımını sağlayan ücretsiz bir programdır.

Başvurular incelendikten sonra kazananlar ödül ekibinin bir üyesi tarafından bilgilendirilecektir. Her kazanan, ödül dergisinin yanı sıra web sitesinde, basın bültenlerinde ve çeşitli etkinliklerde yer alacaktır.

Herhangi bir maliyeti var mı?

Birçok ödül programının aksine, bu yılın kararları verilmeden önce şirketlere veya bireylere herhangi bir mali katkıda bulunma seçeneği sunmuyoruz. Buna reklam alanı rezervasyonu veya her türlü ortaklık fırsatları da dahildir.

Kazananlar, seçkin sektör uzmanları ve genel yayın yönetmenimizden oluşan bağımsız panelimiz tarafından seçilmektedir. Bu da her yıl en çok hak edenlerin seçilmesini ve kararların mevcut ilişkilerden etkilenmemesini sağlamaktadır.

Umarım sizi programa dahil edebiliriz ve diğer sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarım.

Saygılarımla,

PAK Medya

The nomination stage of our Europe Prestige Awards 2023 is open and we would like to invite to you to take part.

We are reviewing submissions for companies, individuals, products and services throughout Europe and thought you may want to be considered this year.

The Prestige series provides the latest news and developments in a variety of industries. Content is available in hard copy print media as well as online features, interviews, competitions and much more. The awards recognise the important work of SME’s and celebrate their many successes and outstanding service over the year.

To learn more about the media platform then please visit www.denizli.tv.tr

If you wish to access any subscriber-only content on the website then please let me know and I will provide this on a complimentary basis.

What do I need to do?

Please send us a quick reply to confirm you wish to be considered in this year’s program.

Once we receive your acceptance, you will be placed on the shortlist and our research team will start work immediately on the supporting documents.

Questionnaire & Categories

During the nomination process we give companies and individuals the opportunity to specify the categories they wish to be considered for. We also provide all nominees with the opportunity to submit additional information that may support them being successful in the awards. This could include details on the company, new projects, positive media attention/ other recognition or direct us to online testimonials and customer reviews then this may all have a positive impact on the decision making. Please fill in the short questionnaire provided and include any information you feel relevant.

The questionnaire can be provided once you confirm your participation.

Tell me more about the award programme & who votes?

Every year, we invite companies to talk to us about themselves and provide information on why they are worthy of recognition in the awards. We receive submissions from business of all sizes who provide products and services to Europe. The judges pick a selection of winners in a range of categories.

The awards are a free to enter program that provides exposure to subscribers looking for information on the very best companies and services in the industry.

Once the submissions have been reviewed then winners will be notified by a member of the awards team. Each winner will receive coverage in the awards magazine as well as the website, press releases and at several events.

Are there any costs?

Unlike many awards programs, we offer no options for companies or individuals to make any financial contributions prior to this year’s decisions being made. This includes booking of advertorial space or partnership opportunities of any kind.

Winners are chosen by our independent panel made up of select industry experts and our editor-in-chief. This ensures the most deserving are picked each year and decisions cannot be influenced by current relationships.

I hope we can have you involved in the program and I would be happy to answer any other questions you may have.

Kind regards,

PAK Medya