Tahsin Hasoğlu

Etkinlik Detayı

28 Şubat Çarşamba / 20:30

Sosyal medyada yayınladığı videolarla büyük beğeni toplayan BKM Mutfak komedyenlerinden Tahsin Hasoğlu, kahkaha dolu stand-up gösterisiyle karşınızda.

Mesut Süre

Etkinlik Detayı

24 Ocak Çarşamba / 21:00

10 yıllık kariyeri boyunca 1200’ün üzerinde sahneye çıkarak bu konuda hatırı sayılır bir başarıya imza atan Mesut Süre, stand up gösterisiyle tüm Türkiye’de hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor. Virgin Radyo’da ‘Rabarba’ adlı programının yayınını sürdüren Süre’nin, kahkaha dolu ‘Siz Hepiniz Ben Tek’ini sakın kaçırmayın.

Meksika Açmazı

Etkinlik Detayı

28 Şubat Çarşamba / 20:30

Spotify, Karnaval.com, iTunes gibi podcast platformlarının gözbebeği, Türkiye’nin açık ara en çok dinlenen mizah programı Meksika Açmazı sahnede!
Mesut Süre, Anlatanadam ve Fazlı Polat’ın benzersiz sahne performanslarıyla Meksika Açmazı, artık sadece podcast olarak değil canlı bir gösteri olarak da kesintisiz kahkaha vadediyor…

Doğu Demirkol

Etkinlik Detayı

14 Ocak Pazar / 20:00

Stand up gösterisini kapalı gişe oynayan Ahlat Ağacı, Ölümlü Dünya, Bayi Toplantısı filmlerindeki başarılı performansı izleyicileriyle buluşuyor. 

Türkiye, Avrupa ve Amerika’da ve dünyanın farklı şehirlerinde gerçekleştirdiği tek kişilik gösterisinde kendi yaşamından ve bu topraklarda güldürü niteliği taşıyan her olaydan beslenen Doğu Demirkol, bu sezon da seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Cem İşçiler & Fazlı Polat

Etkinlik Detayı

28 Kasım Pazar / 22:00

Cem İşçiler & Fazlı Polat – Çimen Talks Show ile sizlerle. Sen de bu geceye dahil olmak istiyorsan unutma bubilet senin!