AK Parti Denizli’den 19 ilçede Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

AK Parti Denizli’den 19 ilçede Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

Denizli AK Parti İl Teşkilatı, 31 Mart 2024 yerel ve idari seçimleri için 19 ilçenin belediye başkan adaylarını duyurdu. Aday Tanıtım Toplantısı, Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlendi.

AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, AK Parti Genel Başkan Vekil Yardımcısı Fuat Köktaş, Sırrı Süreyya Sadi Bilgiç ve Hacı Turan, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ve partililerin katılımıyla gerçekleştirilen programa, açılış konuşmasını yapan AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, tüm ilçelerden en güçlü adayları belirlediklerine inandıklarını vurguladı. Başkan Güngör, Denizli’nin hizmetkarı olmanın değerini vurgulayarak, “Denizli sevdadır, Denizli’ye hizmetkar olmak güzel bir nasiptir. Bu da herkese nasip olmaz.” diyerek, teşkilatının gece gündüz çalışacağına söz verdi. Güngör, “Denizli teşkilatı olarak tüm ilçelerini cumhur ittifakı olarak kazanma gibi hedefimiz var. Allah’ın izniyle Denizli’de 20’de 20 yapmaya hazır mıyız? Tabi ki de sadece tüm ilçeleri değil, Denizli’mizin şehri emini belediye başkanımız ve adayımız Osman Zolan ile bir kez daha Allah’ın izniyle kazanacağız. Buna inancımız azmimizde tamdır. 31 Mart gecesi 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda Allah bizlere zafer nasip etsin. Biz teşkilat olarak Denizli’mize ve cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bir söz veriyoruz. Bugünden itibaren tüm adaylarımızla teşkilat olarak kapı kapı dolaşacağız. Denizli’de bir destan yazacağız. Mevcut belediyeleri tekrar kazanacağız. AK Parti’nin belediyeciliğini özlemle bekleyen ilçelerimiz var. Merkezefendi, Bozkurt ve Babadağ’ı tekrar AK Parti belediyeciliği ile buluşturmaya söz veriyor musunuz?” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Denizli Şehir Portalı sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin