Erikli 19 Litre Biri Sizden Biri Bizden Kampanyası

Erikli 19 Litre Biri Sizden Biri Bizden Kampanyası

 

Erikli Biri Sizden Biri Bizden Kampanyası 28 Ağustos 2023 – 31 Ekim 2023 tarihleri arasında ve kampanyaya katılım sağlayan su bayileri ve hizmet noktalarında geçerlidir. Bir hanede, kampanyadan faydalanmak için ilk defa abonelik kaydı yaptırıp üye olan müşteriler; ikinci, dördüncü, altıncı, sekizinci ve onuncu siparişlerinde bir adet 19 litre Erikli sularını bedelsiz almaya hak kazanacaklardır. Kampanya kapsamında yeni abone olmak isteyen müşteriler her müşteri için 1 sefer yararlanmak üzere 19 litre Erikli markası dışında herhangi bir markanın damacanalarını verip depozito bedeli ödemeden kampanyaya dahil olacaklardır. Kampanya her hane adresi için sadece bir kez geçerlidir. Elinde herhangi bir 19 L şişesi olmayan ve kampanyaya katılması uygun olan müşteriler ise depozito bedeli 55 TL ( KDV dahil) ödeyerek kampanyaya dahil olabileceklerdir. 19 litre Erikli ürünü tavsiye edilen perakende satış fiyatı için 444 0 222 numaralı müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Tüketicinin kampanya kapsamındaki bu haklarını kullanmak için belirlenen en son tarih 31 Aralık 2023 olup, bu tarihten sonraki talepler kabul edilmeyecektir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, ticari müşteriler kampanya kapsamı dışındadır. Bu kampanya markanın diğer yeni abonelik promosyonları ile birleştirilemez. Kampanya detayları ve kampanyaya katılan hizmet noktalarının listesi için www.erikli.com.tr websitesini ziyaret ediniz. Sorularınız için 444 0 222’ü arayabilirsiniz.

KAMPANYA ŞARTLAR VE KOŞULLAR

1/ KAMPANYA KAPSAMI

Kampanya 28 Ağustos 2023 – 31 Ekim 2023 tarihleri arasındadır. Kampanyaya katılım sağlayan su bayileri ve hizmet noktalarında başlayacak olan Erikli 19 L Biri Sizden Biri Bizden kampanyası hakkındaki detaylar aşağıdaki gibidir.

• 444 0 222 numaralı Erikli İletişim Merkezi’nden sipariş verilebilecek olan kampanya teklifleri:

Müşteri,

  1. Elinde Erikli dışında farklı bir markaya ait 19 Lt damacana olan tüketiciler, bu damacanayı teslim ederek herhangi bir bedel ödemeksizin ikinci, dördüncü, altıncı, sekizinci ve onuncu siparişlerinde bir adet 19 litre Erikli sularını bedelsiz almaya hak kazanacaklardır.
  2. Elinde herhangi bir damacana olmayan tüketiciler ise, Erikli 19 Lt  damacana depozito bedeli olan 55 TL ödemek karşılığında kampanya kapsamında ikinci, dördüncü, altıncı, sekizinci ve onuncu siparişlerinde bir adet 19 litre Erikli sularını bedelsiz almaya hak kazanacaklardır.
  • Kampanya kapsamında  elde edilen haklardan tüketicinin son yararlanma tarihi ise 31 Aralık 2023’tür. Kampanya kapsamında üye olarak yukarıda tanınan haklarını en geç 31 Aralık 2023 tarihinde kullanmalıdırlar, bu tarihten sonraki talepler kabul edilmeyecektir.

• 19 litre Erikli ürünü tavsiye edilen perakende satış fiyatı için 444 0 222 numaralı müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

• Kampanya stoklarla sınırlı olup, ticari müşteri kanalı bu kampanyanın kapsamı dışındadır.

• Bu uygulama MPİ iznine tabi değildir. Promosyona katılanlar promosyon kurallarını kabul etmiş sayılır.

•Müşteriler, abone kaydını yalnızca 444 0 222’den verebilecektir.

•İlk defa abonelik kaydı yaptıran bir müşterinin girdiği adres bilgisini, aynı hanede yer alan başka bir müşteri girerek kampanyadan faydanılması mümkün değildir.

•Bu kampanya başka bir promosyon ile birleştirilemez.

•Erikli kampanyadan yararlandırmak için kişisel bilgileri talep etmektedir.

•Kişisel tüm bilgiler Erikli Gizlilik İlkesi’ne uygun olarak muhafaza edilir.  Erikli Su ve Meşrubat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Gizlilik İlkeleri’ne ve Aydınatma, KVKK metinlerine https://www.erikli.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi-ve-gizlilik-bildirimi adresinden ulaşabilirsiniz.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Erikli  MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ:

444 0 222 | https://www.erikli.com.tr/

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Denizli Şehir Portalı sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin