Denizli’ye Proje Merkezi kurulacak

Denizli’ye Proje Merkezi kurulacak

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Mehmet Ali Erbeği, Denizli’ye planlanan Proje Merkezi projesinde hibe, destek ve teşvikleri kapsayan proje yazma eğitimi kayıtlarının hala devam ettiğini vurguladı. Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından hazırlanan ve onaylanan ‘Güçlenen Esnafıyla Büyüyen Denizli’ teknik destek projesinin eğitim başvuruları hâlâ alınmaktadır. Başkan Erbeği, eğitimlerin tarih ve saat bilgilerini paylaştı ve kayıt olmak isteyenlerin iletişim telefon numarasını paylaştı.

Denizli’deki Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) lideri Mehmet Ali Erbeği, Denizli’ye inşa edilecek olan Proje Merkezi projesinde hibe, yardım ve teşvikleri içeren proje yazım eğitimi kayıtlarının sürdüğünü ifade etti.

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından oluşturulan ve onaylanan “Güçlü Esnafıyla Gelişen Denizli” adlı teknik destek projesinin eğitimlerine yönelik başvurular hala devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.