Büyükşehir’le Gençlik Buluşmaları, Gri Koç’u ağırladı

Büyükşehir’le Gençlik Buluşmaları, Gri Koç’u ağırladı

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Büyükşehir’le Gençlik Buluşmaları kapsamında başarılı eğitimci-yazar Gökhan Müftüoğlu’nu ağırladı. Gri Koç olarak bilinen Müftüoğlu, “YKS’ye 7 ay kala kazanma navigasyonu” başlıklı sunumuyla lise 11 ve 12. sınıf öğrencilerine başarının sırrını anlattı. Program öncesinde gençlerle bir araya gelen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, öğrencilere başarılar dileyerek, emek verildiğinde hedefe ulaşmanın mümkün olduğunu vurguladı.

Başkan Zolan, gençlere altın değerinde tavsiyelerde bulunarak, “Son düzlüktesiniz. Ne yapmak gerekiyor? Koşmak gerekiyor. Ancak telaşa kapılmadan, stres yapmadan koşmak gerekiyor. Stres, başarının önündeki en büyük engeldir. Bu engeli aşmak, stresi kontrol etmek ve rehavete kapılmamak önemlidir” dedi. YKS’de tüm öğrencilere başarılar dileyen Başkan Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak sınav ücretlerini karşılayacaklarını müjdeledi.

Eğitimci-yazar Gökhan Müftüoğlu, 5 gün boyunca günde 3 seans olmak üzere gençlere “YKS’ye 7 ay kala kazanma navigasyonu” sunumunu aktardı. Gri Koç, toplamda 71 okulun öğrencilerine hitap ettiğini ve başarılı geri dönüşler aldığını belirtti. Müftüoğlu, Başkan Osman Zolan’a teşekkür ederek, çok güzel bir hizmet verildiğini ifade etti.

Gökhan Müftüoğlu, 1 Aralık 2023 Cuma günü saat 13.30’da Denizlililere seslenecek. Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek programa tüm vatandaşların davetli olduğu belirtildi.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.