Büyükşehir Kültür Etkinlikleri’ne Bahadır Yenişehirlioğlu katılım sağladı.

Büyükşehir Kültür Etkinlikleri’ne Bahadır Yenişehirlioğlu katılım sağladı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Kültür Buluşmaları kapsamında Türkiye’nin önde gelen isimlerini ağırlamaya devam ediyor. Büyükşehir Kültür Buluşmaları programı çerçevesinde, “Tahsin Paşa” karakterini canlandırdığı Payitaht ‘Abdülhamid’ dizisiyle dikkat çeken oyuncu, hukukçu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, Denizlililerle bir araya geldi. Söyleşi, Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşti ve etkinliğe Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ali Değirmenci, davetliler ve birçok vatandaş katıldı. Bahadır Yenişehirlioğlu, konuşmasında Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’ne hayran kaldığını ve nadir görülen yapılarından biri olduğunu belirterek, yapımına katkı sağlayanlara teşekkür etti. Yenişehirlioğlu, “Denizli halkına bu güzel binayı yakıştırıyorum. Emeği geçenlere minnettarız. Başkanımıza teşekkür ediyoruz” sözleriyle ifade etti.

Yenişehirlioğlu’ndan değerli öğütler

Madde temelli günümüz dünyasının mevcut işleyişinin insanlara yaşattığı zorlukları ve çıkış yollarını ele alan oyuncu, hukukçu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, “İnsanlar sürekli koşuşturuyor, yetişmeye çalışıyor. Bu koşturmaca içinde unutuluyorlar. İnsanlar durup düşünmeli, kendileriyle yüzleşmelidir. Durduğumuzda, hatırlıyoruz” şeklinde ifade etti. Tarihsel pek çok anı ve anekdotu davetlilerle paylaşan Yenişehirlioğlu, kendine özgü sohbet tarzı ve üslubuyla katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı. Söyleşinin sonunda Başkan Zolan, oyuncu, hukukçu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu’na Denizli Horozu figürü bulunan bir kaide hediye etti.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Denizli Şehir Portalı sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin