ÇAMLIK PARKI

 
 
 

Adres& İletişim

 

 

Adres

P3RQ+RP Pamukkale, Denizli

Küresel Konumlama Sistemi

37.7420844, 29.0893722

 

 
 
 
 

Mesai Saatleri

 
 
 

Talep Listesi

 

 

Bu listeyle ilgili bilgiler eski mi? Bu işletmenin sahibi misiniz? Bizimle iletişime geçin.

 
 
 

350.000 m2 alanda kurulmuştur. Denizli kent merkezinde günübirlik gezilmeye uygun bir biçimde düzenlenmiş olan Çamlık Orman İçi Dinlenme Yeri’nin, denizden yüksekliği 400 m. olup, Orman içi dinlenme yerinin aydınlatma, yeme içme yerleri, otoparkı, çeşme, wc, yağmur barınağı, telefon, koşu-yürüyüş parkur alanları, spor alanları, çocuk oyun parkları, hayvanat bahçesi bulunmaktadır. Sahanın bitki örtüsü kızılçam, yalancı akasya piramidal ve dallı servi, akçaağaç gibi türlerdir.

Pamukkale Üniversitesi Kampüsü’ne bitişik olan Çamlık Orman İçi Dinlenme Yeri’nde en önemli özelliklerinden birisi de gece ve gündüz piknik yapma olanağıdır. Alan emniyet altında ve çok iyi aydınlatılmıştır. Piknik yerinin Çamlık ve Kınıklı olmak üzere iki giriş kapısı vardır. Ulaşım için minibüs ve belediye otobüslerinden yararlanılmaktadır. Ayrıca halk Çamlık-eski Tavas yolunu yürüyüş parkuru olarak kullanmaktadır. Parkta, üç gölet, parke ve doğal taş döşenmiş yürüme yolları, koşu parkurları, doğal gezinti yerleri, piknik alanları, otoparkları ve üç ahşap büfe bulunuyor.

 
 

Özellikler & Hizmetler

 
 
 

LOCATION ON MAP

 
 
 

NEW SEARCH

 

Mülk Sahibi İle İletişime Geç

 

 

 
 
 
 
 
 

İnceleme bırak

Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.