Çobanoğlu Düğün & Davet

 
 
 

Adres& İletişim

 

 

Adres

Selçuk Bey, 640 sok no:2, 20030 Merkezefendi/Denizli

Küresel Konumlama Sistemi

37.7809643267, 29.0930046266

 

 
 
 
 

Mesai Saatleri

 
 
 

Talep Listesi

 

 

Bu listeyle ilgili bilgiler eski mi? Bu işletmenin sahibi misiniz? Bizimle iletişime geçin.

 
 
 

1984 yılında restoran olarak hizmete başlayan mekanımız, 2005 ile 2010 yılları arasında çiftlerimizin hayallerine hayat vermek üzere Çobanoğlu Düğün & Davet adı altında faaliyet gösterdi. 2023’te tekrardan Denizli düğün salonları arasında yerini alan tesisimiz yılların tecrübesini kaliteli ve modern dokunuşlarla günümüze getiriyor. Büyük grupların tercihi Çobanoğlu Düğün & Davet profesyonel yaklaşımı ile dünyaevine girecek çiftleri bekliyor.

Hizmetler

12 adet klimalı havalandırma sistemimiz ile kapalı alanımız oldukça havadar. Sigara kullanan misafirlerimiz için terasımız, çay-kahve servisiyle emrinizde. Jeneratörü bulunan işletmemiz her koşulda davetlilerine üstün hizmet sunuyor. Çobanoğlu Düğün & Davet ayrıca bünyesinde çocuk oyun alanıyla park bulunduruyor, palyaço bile getirtiyor. Teknolojik ses ve ışık sistemlerimiz ise canlı orkestra ve DJ hizmetlerimizi taçlandırmakta. 1 adet gelin odası, emzirme odası ve mescidi bulunan mekanımızın 70 araç kapasiteli bir otoparkı mevcut.

 
 

Özellikler & Hizmetler

 
 
 

LOCATION ON MAP

 
 
 

NEW SEARCH

 

Mülk Sahibi İle İletişime Geç

 

 

 
 
 
 
 
 

İnceleme bırak

Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.