Sarmaşık Düğün Salonu

 
 
 

Adres& İletişim

 

 

Adres

Sümer Mh, Devlet demiryolları yanı, İzmir bulvarı No:40/2, 20175 Denizli Merkez

Küresel Konumlama Sistemi

37.8453826, 29.0925356

Telefon

 

 
 
 
 

Mesai Saatleri

 
 
 

Talep Listesi

 

 

Bu listeyle ilgili bilgiler eski mi? Bu işletmenin sahibi misiniz? Bizimle iletişime geçin.

 
 
 

2018 yılında organizasyonları gerçekleştirdiği davet alanını yenileyen Sarmaşık Düğün Salonu Denizli yenilenen haliyle büyük beğeni toplayarak tercih edilirliğini bir üst seviyeye taşımayı başardı. Geniş, gelişmiş teknik ekipmanlara yer verilen konforlu salonumuzda düğünlerden kurumsal etkinliklere kadar farklı organizasyonlarınıza yemekli veya yemeksiz düzenlemeler yapabiliriz. Mekanımız konumu itibariyle Denizli’nin en merkezi noktasında, Denizli Otogarı’nın hemen karşısında.

Hizmetler:

Düğününüzün düzenlemeleri, davet alanının süslemeleri gibi konularda organizasyon sorumlularımızın deneyimlerinden yararlanabilir veya tercih ettiğiniz başka organizasyon firmasıyla çalışabilirsiniz, bu konuda çiftlerimize tolerans gösteriyoruz. Hünerli ve profesyonel aşçılarımıza güveniyor, hazırladıkları menülerin lezzetinden memnun kalacağınıza inanıyoruz. Şahsi araçlarıyla davete katılan konuklarımızı mağdur etmemek için 150 araçlık otoparkımız, vale hizmetimiz bulunduğunu hatırlatalım. Işık, ses ve sahne sistemlerimizi devamlı olarak yeniliyor, gelişmiş ekipmanlar kullanmaya özen gösteriyoruz.

 
 

Özellikler & Hizmetler

 

Credit Cards

Reservation

24 / 7 Support

 
 

LOCATION ON MAP

 
 
 

NEW SEARCH

 

Mülk Sahibi İle İletişime Geç

 

 

 
 
 
 
 
 

İnceleme bırak

Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.