Viamor Event Hall

 
 
 

Adres& İletişim

 

 

Adres

Viamor Events & Ceremony, Karşıyaka, Ankara Blv. No:254 D:5, 20100 Pamukkale/Denizli

Küresel Konumlama Sistemi

37.8980452, 29.1855785

Telefon

 

 
 
 
 

Mesai Saatleri

 
 
 

Talep Listesi

 

 

Bu listeyle ilgili bilgiler eski mi? Bu işletmenin sahibi misiniz? Bizimle iletişime geçin.

 
 
 

30 yılı aşkın bir süredir düğün sektöründe hizmet veren bir işletmeyiz. Viamor Event Hall Denizli’nin tercih edilme sebepleri arasında 3 açık 4 kapalı salonuyla tüm çiftlerimiz için uygun alan seçenekleri sunuyor. Ana yol üzerindeki ve havalimanına yakın olan konumu mekanımızın sevilen özelliklerinden. 37.000 metrekarelik otoparkımızın araçlar için güvenli bir alan yaratması konuklarımıza büyük bir iç rahatlığı getiriyor.

Hizmetler:

Düğün sürecinizi profesyonel bir biçimde yürüten organizasyon sorumlularımızın yardımını alabilir veya kendi tercihiniz olan organizasyon firmalarıyla çalışabilirsiniz. 1.000’den fazla araç için güvenli alan sağladığımız otoparkımız konuklarımızı park konusundaki kaygılarından arındırıyor. Org, perküsyon, keman, bateri, davul, solistlerin dahil olduğu 6 kişilik orkestramız eğlenceli ve coşkulu anlar yaşamanıza olanak sağlıyor. Daha ferah bir atmosfer için salonumuzda yeni nesil iklimlendirme sistemlerine yer veriyoruz.

 
 

Özellikler & Hizmetler

 
 
 

LOCATION ON MAP

 
 
 

NEW SEARCH

 

Mülk Sahibi İle İletişime Geç

 

 

 
 
 
 
 
 

İnceleme bırak

Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.