1984 yılında restoran olarak hizmete başlayan mekanımız, 2005 ile 2010 yılları arasında çiftlerimizin hayallerine hayat vermek üzere Çobanoğlu Düğün & Davet adı altında faaliyet gösterdi. 2023'te tekrardan Denizli düğün salonları arasında yerini alan tesisimiz yılların tecrübesini kaliteli ve modern dokunuşlarla günümüze getiriyor. Büyük grupların tercihi Çobanoğlu Düğün & Davet profesyonel…
Daha fazla göster
Yorum yazabilmek için oturum açmalısınız.