Denizli’de, Hazine tarafından 11 arazi ihaleye sunuldu.

Denizli’de, Hazine tarafından 11 arazi ihaleye sunuldu.

Denizli’de, Hazine’ye ait olan 11 arsa satışa sunuldu. Bu arsalar, şehirdeki 2 farklı ilçede bulunuyor ve ihaleleri 30 Kasım Perşembe günü gerçekleşecek. Arazi satışları için belirlenen muammen bedeller ise 57 bin lira ile 8 milyon lira arasında değişiyor.

Denizli Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü Gökpınar Milli Emlak Müdürlüğü, Hazine’ye ait olan 11 arsayı satışa çıkardı. Satışa sunulan bu 11 arsa, Pamukkale ve Honaz ilçelerinde konumlanmış durumda. Honaz’ın Kocabaş Mahallesi’nde bulunan 2 arsa dışında, Pamukkale ilçesinde yer alan diğer 9 arsa, Pamukkale, Kurtluca ve Akdere(7) Mahallelerinde bulunuyor. Satışa çıkan arsalar arasında yer alan Pamukkale Mahallesi’ndeki arsa, okul ve arazi niteliğinde iken, geri kalanları tarla niteliğindedir. 57 bin lira ile 8 milyon lira arasında değişen muammen bedellerle belirlenen bu arsaların satışı için ihale, 30 Kasım Perşembe günü Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü hizmet binasının zemin katındaki Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Denizli Şehir Portalı sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin