Türk Yıldızları Pamukkale’de

Türk Yıldızları Pamukkale’de

Türk Hava Kuvvetleri’nin ünlü akrobasi timi Türk Yıldızları, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Pamukkale’de muazzam bir gösteri uçuşu gerçekleştirdi.

Denizli’de, Cumhuriyet’in 100. yıl dönümü anısına düzenlenen Gençlik ve Havacılık Festivali’nin bir parçası olarak Pamukkale Belediyesi tarafından organize edilen etkinlik, binlerce vatandaşın ilgi odağı oldu.

İzleyiciler, Türk pilotlarının ustalıkla gerçekleştirdiği zorlu manevraları büyük bir heyecanla izleyerek, alkışlarıyla destek verdiler. Gösteriyi birçok kişi cep telefonu kameralarıyla kaydederken, Türk Yıldızları’nın gökyüzüne çizdiği ay yıldız, izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Türk Yıldızları’nın muhteşem gösterisi yaklaşık yarım saat sürerken, aynı zamanda ören yerine ücretsiz giriş fırsatı bulanlar, antik kent ve çevresini keşfetmek için sıraya girdi. Özellikle travertenlerin bulunduğu alana yoğun ilgi gösterildi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Denizli Şehir Portalı sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin