Lalezar Kadınlar Sosyal Yardımlaşma Derneği

Lalezar Kadınlar Sosyal Yardımlaşma Derneği

Lalezar Kadınlar Sosyal Yardımlaşma Derneği

3 Aralık 2008 tarihinde kurulmuş olup günümüzde de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Derneğimizin üyeleri gönüllü yardımsever hanımlardan oluşmaktadır. Üyelerimiz, yardıma muhtaç insanlarımızın evlerini bizzat kendileri ziyaret ederek onların dertlerini dinleyip onlarla birebir görüşme halinde çalışmalarına devam etmekteler.

Lalezar Kadınlar Sosyal Yardımlaşma Derneği düzenlediği organizasyon ve gezilerle hem üyeler arası diyalogunu artırmakta hem de sağlanan gelirlerle ihtiyaç sahiplerine yardım etmektedir.

Sağlanan gelirlerle yoksul, kimsesiz, muhtaç ve düşkün insanlarımıza; sıcak yemek, kuru gıda ve kömür dağıtımı yapılmakta ihtiyaçları azda olsa karşılanmaktadır.

Derneğimiz bunun yanında kıyafet, mobilya ve beyaz eşya yardımı da yapılmaktadır. İlk başta yardımsever insanlarımızın gönderdiği ikinci el temiz eşyalar dağıtılırken dernek üyelerimizin azim ve karalılığıyla ihtiyacı olanlara artık birinci el kıyafet, mobilya ve beyaz eşyalar vermekteyiz.

Yardım bekleyen ellere sizlerin de yardım ve desteğiyle gelin hep beraber ulaşalım.

IŞIK OLMAK İÇİN EL ELE VERDİK UMUT OLMAK İÇİN GÖNÜL VERDİK

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Denizli Şehir Portalı sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin