Meteoroloji’den yapılan açıklamaya göre, Denizli için yağış ve sıcaklık uyarısı geldi!

Meteoroloji’den yapılan açıklamaya göre, Denizli için yağış ve sıcaklık uyarısı geldi!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, Denizli için yeni haftada yağış uyarısı yapılırken, sıcaklıkların artış gösterdiği bildirildi. Haftasonunun ikinci gününde şehirde yağmurlu ve soğuk bir hava hakimken sıcaklık 5 derece civarında seyretmekte, en yüksek sıcaklık ise 12 dereceye kadar çıkmaktadır.

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporuna göre, Pazar günü şehir genelinde sabah ve öğle saatlerinde hava kapalı ve yağışlı olacak, sıcaklıklar ise 5 dereceye kadar düşecek. Akşam saatlerinde bulutlu ve kapalı hava etkili olacak.

Yeni haftada, Pazartesi günü hava sıcaklığının gün içinde 12 dereceye kadar yükselmesi beklenirken, şehir genelinde açık ve serin bir hava öngörülmekte. Sabah saatlerinde puslu hava etkisi bekleniyor.
Salı günü sıcaklıkların 15 dereceye kadar çıkacağı, az bulutlu ve açık bir gün yaşanacağı ifade edilmekte. Salı günü de sabah saatlerinde puslu hava etkili olabilir.

Çarşamba günü sıcaklıkların 16 dereceye kadar artacağı belirtilirken, bulutlu ve serin hava öngörülmekte. Yağış beklentisi bulunmazken, akşam saatlerinde sıcaklığın 5 dereceye kadar düşeceği tahmin edilmekte.

Perşembe günü ise sıcaklıkların 13 dereceye kadar yükseleceği ve Denizli’de yağışın etkili olacağı tahmin edilmekte.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Denizli Şehir Portalı sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin