Cömert esnafın öncülüğünde gerçekleşen ‘Askıda dürüm’ kampanyası.

Cömert esnafın öncülüğünde gerçekleşen ‘Askıda dürüm’ kampanyası.

Denizli’de ekonomik zorluk yaşayan vatandaşlara yardım eli uzatan Rıdvan Yıldız, son zamanlarda gerçekleştirdiği “Yarı fiyatına dürüm” ve “Bir dürümde sen al” kampanyalarıyla dikkat çekmişti. Babasının “Vatandaş Baki” olarak anılan sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlayan Yıldız, şimdi de sektörüne uygun bir şekilde “Askıda dürüm” kampanyası başlattı. Girişimine ilgi gösteren hayırseverler, Yıldız’ın işletmesine yoğun ilgi gösteriyor. İhtiyaç sahipleri, hayırseverlerin destekleriyle ücretsiz olarak gıda ihtiyaçlarına ulaşabiliyor.

Zor zamanların, herkesin dayanışma içinde olmasıyla aşılacağını vurgulayan Rıdvan Yıldız, müşterileriyle “Askıda dürüm” inisiyatifini paylaştıktan sonra büyük destek aldığını belirtti. Yıldız, ihtiyaç sahiplerine ulaşarak, veren elin alan eli görmediği, güçlü bir birliktelik ve dayanışmanın yaşandığı bir sürecin başladığını ifade etti.

“Hayırseverlerin katılımlarını bekliyoruz.”

Gelecek yardım kampanyamız, Filistinliler için düzenlenecek. Rıdvan Yıldız, “Son dönemde vatandaşlarımıza odaklanarak yardım kampanyalarına ağırlık verdik. Temel amacımız, ihtiyaç sahiplerini zor günlerinde yalnız bırakmamak ve onlara biraz olsun mutluluk katmak. SMA hastası Tusem ve Arya bebekleri için başlattığımız çalışmaya önemli bir destek geldi. Dürüm kampanyamızı kış sezonunun sonuna kadar devam ettirme kararı aldık ve sosyal yardım çerçevesinde ‘Askıda dürüm’ kampanyasını başlattık. Buradaki hedefimiz, soğuk havalarda hiç kimseyi aç bırakmamak. Hayırseverlerin desteklerini bekliyoruz. Şükür ki kazancımız bize yetiyor. Yardım ettiğimizde işimizin bereketinin arttığını fark ettik. Bu tür kampanya ve yardım etkinliklerini sürdürmeye kararlıyız. Bir sonraki kampanyamızı ise Filistinliler için düzenleyeceğiz ve bu konuda planlamalar yapıyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.