Başkan Doğan, Belediye Kadrosundaki Öğretmenlerle Buluştu.

Başkan Doğan, Belediye Kadrosundaki Öğretmenlerle Buluştu.

Merkezefendi Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle Merkezefendi Belediyesi’nde görevli öğretmenlere özel bir program düzenledi. Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe, Denizli İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yavuz Çağlar, Merkezefendi Halk Eğitim Müdürü Harun Maden, Merkezefendi Belediyesi bünyesinde görev yapan birim müdürleri ve çok sayıda öğretmen katıldı. Belediye Başkanı Doğan, tesislerinde görev yapan öğretmenler için düzenlenen özel kutlama programında öğretmenlerle bir araya geldi ve etkinliğe katılan tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı.

“Öğretmenlerimize Her Zaman Destek Oluyoruz.”

Eğitim alanında büyük önem taşıyan öğretmenleri vurgulayan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Belediyemiz içindeki öğretmenlerimizle bir araya gelmek beni mutlu ediyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün izlediği yolda, çağdaş, üreten ve düşünen bireyler yetiştirmek adına özveriyle çalışan kıymetli öğretmenlerimizin her zaman yanındayız. Öğretmenler, genç zihinlere ilham kaynağı olan, bilgiyle yolu aydınlatan rehberlerdir. Bu kutsal görevi yerine getiren her bir öğretmenimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, sevgiyle selamlıyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Denizli Şehir Portalı sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin