Kızılcabölük, Büyükşehir ile Güvenli ve Konforlu Yollara Kavuştu

Kızılcabölük, Büyükşehir ile Güvenli ve Konforlu Yollara Kavuştu

Denizli Büyükşehir Belediyesi, altyapı, doğalgaz ve elektrik hatlarının yer altına alınmasının ardından Tavas ilçesinin Kızılcabölük Mahallesi’nde yol ve kaldırım düzenleme çalışması gerçekleştirdi. Asfalt çalışmalarını denetleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Denizli’nin çeşitli bölgelerinde üstyapı çalışmalarına devam eden Denizli Büyükşehir Belediyesi, altyapı, doğalgaz ve elektrik hatlarının yer altına alındığı Tavas ilçesinin Kızılcabölük Mahallesi’nde yol düzenleme çalışmalarını başlattı. Kızılcabölük Mahallesi’nin ana arteri olan Atatürk Caddesi’nde 2,5 kilometrelik sıcak asfalt çalışması yapan belediye, aynı zamanda bölgede 9.000 metrekare kaldırım düzenlemesi ve 1000 metrekarelik mezarlık içi ve yolunda çalışma yaptı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kızılcabölük Mahallesi’ni ziyaret ederek sıcak asfalt çalışmalarını inceledi. Başkan Zolan’a Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın ve beraberindekiler eşlik etti. İlk olarak esnafı ziyaret eden Başkan Zolan, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek bir süre sohbet etti ve sorunlarını dinledi. Daha sonra Atatürk Caddesi’nde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını denetleyen Başkan Zolan, çalışanlara kolaylıklar dileyerek bir süre asfalt serim makinesini kullanma fırsatı buldu.

Başkan Zolan, yaptığı açıklamada, Denizli’nin çeşitli bölgelerinde yol konforunu artırmaya yönelik çalışmalara devam ettiklerini belirtti. Vatandaşların taleplerini karşılamak için çaba harcadıklarını ifade eden Başkan Zolan, Kızılcabölük’ün önemli bir mahalle olduğuna vurgu yaparak, “Burada birçok altyapı çalışması yapıldı. Doğalgaz çalışmaları sonrasında elektrik hatları da yer altına alındı. Bu çalışmaların ardından yol konforunda sıkıntılar yaşanmaya başladı. Vatandaşlarımızın talebi üzerine ana cadde ve meydanı asfaltlama kararı aldık. Vatandaşlarımızın beklentilerini karşılamaktan memnuniyet duyuyoruz. İnşallah birlik ve beraberlik içinde 19 ilçemizde, 616 mahallemizde hep birlikte çalışacağız. Yollarımızın hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

     

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.